Čo je to Acai Berry a prečo je tak vyhľadávané?

Pod názvom Acai Berry sa skrýva exotické ovocie, ktoré rastie na palme zvanej Euterpe oleracea. Táto rastlina je typická pre Brazíliu. Neznalý človek by ju mohol označiť za nadrozmernú čučoriedku, keďže ju svojim vzhľadom a sfarbením pripomína.

OtáznikAcai Berry sa ukázalo ako mimoriadne zdraviu prospešné ovocie, ktoré tvorí základ mnohých zdravých jedálničkov a taktiež v práškovej alebo tabletkovej forme tvorí základ rôznych výživových doplnkov. Tieto doplnky môžeme nájsť pod názvami ako Acai Berry 900 alebo Acai NaturSlim.

Schudnite zdravo!

Chcete dopomôcť Vášmu chudnutiu výživovým doplnkom, ktorý urýchli nie len samotné chudnutie a detoxikáciu, ale prinesie aj mnohé ďalšie pozitívne účinky pre Vaše telo?

Balenie

Základ pozitívnych účinkov tvorí silná anti-oxidačná schopnosť Acai Berry Naturslim, ale aj množstvo vitamínov a minerálov obsiahnutých v týchto plodoch. Samotné anti-oxidačné účinky majú vedecky preukázateľný efekt proti rakovine, starnutiu, ale aj iným chorobám. Sú taktiež veľmi vhodné do diét, kde môžu istým spôsobom fungovať ako spaľovač tukov, avšak bez vyváženej stravy to nepôjde. Veľmi pozitívne skúsenosti s Acai Bery je aj v oblasti detoxikácie organizmu, kde je vítaným pomocníkom. Viacej sa dozviete v nasledujúcej stati tejto recenzie.

Čo obsahuje a aké ma účinky?

VitamínyAcai Berry obsahuje okrem spomenutých antioxidantov aj mnohé iné, telu prospešné látky. Ide o:

  • vitamíny B1, B2, B3, B6, niacín, riboflavín, E, C
  • zinok, železo, draslík, fosfor, vápnik a ďalšie minerály
  • tuky vo forme kyseliny olejovej a linoleovej
  • sacharidy a proteíny

Tieto látky dodajú Vášmu telu všetko potrebné pre vyváženú a zdravú stravu. Taktiež sú veľmi vhodné do detoxikačnej kúry.

Chudnutie s týmto prípravkom

VáhaMnoho ľudí vyhľadáva Acai Berry 900 ako vhodné riešenie pre zníženie ich hmotnosti. Je také vôbec niečo možné? Záleží to na tom, čo si od tohto výrobku sľubujete. Platí to aj pre každý iný výrobok. Pokiaľ budete prijímať viacej kalórií ako ich dokážete spáliť, tak budete sklamaný. Zákony termodynamiky platia aj pre ľudské telo. Avšak to neznamená, že Acai Berry nebude mať žiaden vplyv na Vašu hmotnosť. Účinok je skôr nepriamy, vplyvom rôznych látok obsiahnutých v tabletkovej alebo práškovej forme nebudete pociťovať tak výrazný pocit hladu.

Ide napríklad o vlákninu. Tá zabezpečí, že nebudete jesť také množstvá jedál a celkovo prijmete menšie množstvo kalórií. Budete pociťovať dlhodobejší pocit nasýtenia A to je základ úspechu pri chudnutí.

Iné pozitívne účinky

Pomoc pri chudnutí nie je jediné, pričom Vám pomôže Acai Berry. Vplyvom obsahu zdravých tukov (omega 6 a omega 9 mastné kyseliny) sa môžete tešiť na celkovo prospešný účinok pre celú kardiovaskulárnu sústavu vo Vašom tele.

PlusTaktiež mnoho zákazníkov užíva tento produkt z dôvodu zníženia cholesterolu v krvi. Samotné antioxidanty majú účinok aj na stave vašej pleti. Ak túžite po hladkej a mlado-vyzerajúcej pokožke, tak v tomto prípade ide o správnu voľbu. Tieto látky majú účinok aj ako prevencia pri rakovine.

Veľa športovcov užíva tento preparát práve preto, lebo im dodáva dodatočnú energiu. Môžete ho teda brať ako istú náhradu kofeínu, ktorý nie je vhodný pre každého (intolerancia, alergia, deti, tehotné ženy atď.). Ak sa teda venujete behu alebo trávite voľné chvíle v posilňovni, tak skúste Acai Berry.

Taktiež sa spomínajú pozitívne účinky v oblasti spánku, resp. nespavosti. Aby toho nebolo málo, tak niekoľko autorov vymenúva aj vplyv na sexuálnu výkonnosť. Tieto účinky sú však založené zväčša na anekdotách a nie sú vedecky overené.

Aká forma je najlepšia?

Acai Berry je možné konzumovať v rôznych formách. Či už ide o klasické ovocie, ale aj o práškovú formu, tabletky, džúsy, dreniach, sýtených vodách… Otázkou však ostáva, ktorá forma je najlepšia. Odpoveďou je tabletková forma, keďže je najvýhodnejšia. Za rovnakú cenu dostanete viacej účinných látok, ktoré sú koncentrované v jedinej tabletke. Nemusíte si teda lámať hlavu s konzumáciou obrovského množstva klasického ovocia, ktorého príprava zaberie mnoho času. O to je to jednoznačnejšie, čím častejšie si bude Váš jedálniček vyžadovať konzumáciu tohto doplnku.

nadobaAvšak aj pri tabletkovej forme je viacero poddruhov. Stretávame sa s Acai Berry 900, Naturslim, Super Acai, Thin atď., ktoré sa líšia rôznymi detailmi a niektorými obsiahnutými látkami. Taktiež ide mnohokrát len o odlíšenie sa od konkurencie. Na našej stránke máte možnosť objednávky takej formy, ktorú osobne považujeme za najúčinnejšiu. Veľmi príjemná je aj cena. Najlepšie však v našej recenzii hodnotíme možnosť vrátenia peňazí do 90 dní.

Dávkovanie je samozrejme závislé od konkrétnej formy a výrobcu, keďže môže obsahovať rôzne množstvo účinnej látky. Najlepšie sa je riadiť doporučeným dávkovaním na obale produktu.

Detoxikácia

Acai Berry je vhodným doplnkom počas detoxikácie, keďže dodáva telu všetko potrebné na prečistenie organizmu. Nemusíte sa teda obávať, že počas očisťovacej fázy nebudete mať dostatok vitamínov alebo minerálov. Vhodným doplnkom je aj zelená káva.

Záver

Acai Berry je veľmi vhodným pomocníkom do diéty, detoxikácie ale aj pre športovcov a celkovo každého, kto si potrpí na zdravej strave a zdravom tele. Tento prípravok odporúčame aj každému, kto sa snaží schudnúť. Nemáte čo stratiť, keďže na výrobok je 90 dňová doba vrátenia peňazí. Nezabúdajte však, že sa nejedná o všeliek, vyvážená strava a dostatok pohybu je základ.