Čierna maska na tvár – dokáže odstrániť čierne bodky?

MaskaVäčšina z nás má problémy s pleťou, predovšetkým na tvári. Akné, vyrážky, čierne bodky na nose, upchaté póry a uhry na nose. Ako sa ich zbaviť? A odpoveďou je práve kórejská čierne maska na tvár, ktorá tieto kožné problémy dokáže dokonale vyriešiť. Čierna maska je zložená z prírodných surovín, pričom hlavnú aktívnu zložku tvorí bambusové uhlie. Táto zložka dokáže pôsobiť nie len povrchovo, ale čistí Vašu tvár hĺbkovo. To zabezpečí odstránenie škodlivých látok, ktoré vyvolávajú rôzne zápaly, vyrážky a navonok ich vidíme ako čierne bodky. Táto pleťová maska Black Mask Vám teda zabezpečí detoxikáciu tváre, vrátane čela a nosa.

Chcete dokonalú pleť?

Máte problémy s nečistou pleťou na tvári? Trápia Vás upchaté póry, akné a výražky? Táto zlupovacia čierna maska na tvár Vás zbaví týchto problémov!

Maska

Ako to funguje?

Celý proces je veľmi jednoduchý. Možno ho rozdeliť do troch krokov:

  1. Na tvár nanesiete dostatočne hrubú vrstvu čiernej pleťovej masky. Nemala by prísť do kontaktu s očami a vyhýbať by ste sa mali taktiež samotným korienkom vlasov.
  2. Počkajte 20 až 30 minút. Nanesená vrstva stvrdne a vytvorí pružný celok. Dochádza k hĺbkovému čisteniu a prenikaniu účinných látok do pokožky.
  3. Plynulým pohybom môžete dať zlupovaciu masku dole. Na prvý pohľad vidíte badateľný rozdiel na tvári, ktorá je očistená od rôznych nedostatkov. V čiernej maske uvidíte vybraté nánosy z pórov.

Spôsob ako sa zbaviť čiernych bodiek

PokožkaMáte čierne bodky na nose alebo inde na tvári?  Táto maska na čierne bodky je neoceniteľným pomocníkom, keďže dokáže okamžite pomôcť s týmto problémom a je vhodná na domáce použitie. Takmer každý, kto má upchaté póry na nose, tak si ich skúšal vytlačiť rukou. Avšak tento postup prinesie viacej problémov ako úžitku. Do pokožky si môžete zaviesť ľahko ďalšiu infekciu a samotné póry sa ľahko zapália a po dobu niekoľkých dní budete chodiť s červenými fľakmi na nose.

Vhodným riešením je práve táto čierna pleťová maska s názvom Black Mask, ktorá je k samotnej pokožke maximálne šetrná. Jedným ťahom vytiahnete obsah všetkých zaplnených pórov, bez akéhokoľvek poškodenia pokožky. Už na prvý pohľad zbadáte, že póry sú “prázdne”. Okrem iného, je to aj super pocit, keď si sťahujete z tváre stvrdnutú pleťovú masku a vidíte v nej zachytené všetky nečistoty :-).

Zbaví Vás akné aj vyrážok

VyrážkyČierna maska Black Mask nepôsobí len na zanesené póry a z toho vyplývajúce čierne bodky, ale je vhodná aj ako liečba vyrážok a akné. Hoci aj na čele alebo nose. Pomôže aj pri zapálených podkožných vyrážkach. Na pleť pôsobí upokojujúcu a vďaka detoxikačnému účinku zanechá pokožku v najčistejšom možnom stave. To preventívne zabraňuje vzniku ďalších hnisavých vyrážok.

Pôsobí ošetrujúco aj na jazvy a fľaky po akné. Veľa užívateľov tejto pleťovej masky popisuje vo svojich recenziách aj odstránenie vyrážok v okolí úst. Pri liečení týchto kožných problémov je nutná očistná kúra, počas ktorej je nutná aplikácia Black Mask aspoň počas doby jedného mesiaca. Vaša tvár, čelo a nos Vám však určite poďakujú. Taktiež sa nemusíte obávať alergickej reakcie, prípadne začervenaniu pokožky na aplikovanom mieste, keďže táto zlupovacia kórejská čierna maska je zložená z čisto prírodných zložiek. Telu je teda prirodzená a nevyvoláva žiadne prehnané reakcie imunitného systému.

Aké látky obsahuje

Zelený listTáto kvalitná čierna maska na tvár obsahuje, ako už bolo spomenuté, len prírodné zložky. Hlavnú zložku tvorí bambusové uhlie. Dôležitý je však aj obsah vitamínu B5, ktorý pomôže aj ľuďom so suchou pokožkou, keďže je hydratuje a zároveň ma protizápalové účinky. Tie zabránia vzniku nových vredov a podkožných vyrážok. Zvyšuje taktiež pružnosť a elasticitu pokožky, čo omladzuje jej vzhľad a pôsobí proti vzniku vrások. Priaznivo pôsobí aj proti akné a pri hojení jaziev, ale napríklad aj pri vyrážkach na nose.

Ďalšou zložkou sú pšeničné klíčky, ktoré majú taktiež mnoho pozitívnych účinkov. Pokožke v oblasti čela a nosa dodáva všetko potrebné na zamedzenie vzniku nových čiernych bodiek. Samozrejmosťou je aj v tomto prípade hydratačný účinok.

Grapefruitový olej je veľmi významnou zložkou, keďže pôsobí na samotné problémové póry. Dokáže napraviť ich fungovanie a prinavrátiť im ich prirodzený tvar, resp. zúžiť ich. Takto dôjde k zamedzeniu ďalšieho ukladania nečistôt a tvorbe tzv. uhrov, ktoré pozorujeme ako čierne bodky. Dochádza teda nie len k ich odstráneniu, ale aj zabráneniu tvorby nových problémových miest. Je nenahraditeľnou súčasťou starostlivosti o pleť.

Zhodnotenie Black Mask

Na záver recenzie by sme zhrnuli čiernu masku na tvár Black Mask ako veľmi vhodnú voľbu na liečenie problémovej pleti. Jej účinok je veľmi rýchly a preukázateľný, čierne bodky sa stanú rýchlou minulosťou. Pomáha však aj pri iných problémoch ako sú vyrážky, akné, suchá pokožka alebo aj ako prevencia voči starnutiu pleti. Výrobca je v USA, čo zaručuje vysokú kvalitu a spĺňanie náročných noriem. Cena je síce vyššia ako čínske náhrady, ktoré nájdete na internete, avšak pri tejto máte istotu použitia nezávadných prírodných zložiek. Naša tvár je veľmi podstatná pri prvom dojme, takže sa určite neoplatí ušetriť pár eúr a následne trpieť zdravotnými komplikáciami.